Paslaugos

01
Projektavimas

Projektavimas yra labai svarbi automatikos projekto dalis. Tinkamai parengtas projektas yra būtina sąlyga sėkmingam projekto įgyvendinimui. "Odri controls" inžinieriai yra sukaupę didelę patirtį rengiant automatikos techninius ir darbo projektus. Nuolatinis kvalifikacijos kėlimas ir mokymai leidžia parinkti optimalius procesų valdymo ir automatizacijos sprendimus kiekvienam projektui.

"Odri controls" atlieka procesų valdymo ir automatizavimo projektavimo darbus. Rengiame techninius ir darbo projektus. Atliekame parengtų projektų analizę.

Gamyba
02

Pagal Jūsų ar "Odri controls" parengtus brėžinius parinksime komponentus ir surinksime elektrotechnikos bei automatikos valdymo skydus.
Mūsų įmonė kokybiškai projektams atlikti renkasi patikimų gamintojų įrangą, kokybės valdymo sistema užtikrina, kad gaminiai bus surinkti kokybiškai ir laiku.

Surinkti skydai yra ženklinami CE ženklu bei pilnai atitinka IEC 61439 standartą.

03
Instaliacija
"Odri controls" atlieka automatinių sistemų instaliacijos montavimo darbus. Darbai atliekami saugiai ir laikantis aukščiausių kokybės reikalavimų.
Programavimas
04
Pagal parengtą projektą suprogramuosime valdiklius bei apjungsime juos į bendrą pastato valdymo arba SCADA sistemą. Pasirūpinsime, kad sukurta valdymo sistema būtų patogu naudotis.
Dirbame su "Siemens", "Wago", "ABB", "Carel", "Schneider Electric" ir kitų gamintojų valdymo sistemomis.
05
Paleidimas- derinimas

Suprogramuotą sistemą yra būtina suderinti, kad ji atitiktų objekto specifiką ir optimaliai kontroliuotų procesą.
"Odri controls" inžinieriai pasirūpins sistemos suderinimu bei pateiks tą patvirtinančią dokumentaciją.

Aptarnavimas
06

Net ir geriausiai sistemai yra būtina priežiūra ir savalaikė profilaktika.
"Odri controls" atlieka garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, taip pat trečių šalių įdiegtų sistemų priežiūrą.