Karjera
Mums rūpi, kad pastatuose ir pramonės objektuose būtų diegiami tik aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir automatikos sprendimai.


Mums svarbi kliento sėkmė, to siekdami daug mokomės, kaupiame geriausią patirtį, keliame kvalifikaciją.

ODRI sėkmė - draugiška, drąsi, profesionaliai dirbanti komanda. 

 

 

 

ODRI veiklą apima: programavimas, projektavimas, instaliacija, ilgalaikis aptarnavimas.

Nuo 2007m. atkakliai dirbdami įsitikinome, kad nuoširdumas, reiklumas sau ir kitiems, sveika atmosfera kolektyve, asmeninių kompetencijų ugdymas ir tikslų siekimas dirbant komandoje yra mūsų varomoji galia.

ODRICONTROLS komandos stiprybės bendradarbiavimas, drąsa imtis nestandartinių užduočių, įgyvendinant unikalius sprendimus. 

ODRICONTROLS verslo sprendimai inovatyvūs, komanda auganti, junkitės prie mūsų!
Mes vertiname asmenybes, kupinas naujų idėjų ir ryžtingai siekiančias geriausio rezultato. Siųskite CV el.p. karjera@odri.lt
Su kandidatais nedelsiant susisiekiame ar įtraukiame į įmonės duomenų bazę.
 

Šiuo metu prie augančios komandos kviečiame prisijungti:

INSTALIUOTOJĄ/ MONTUOTOJĄ (silpnos srovės, elektrotechnika)
Darbo pobūdis: Silpnų srovių, automatikos, elektrotechnikos instaliacija: naujausių technologinių sprendimų diegimas, paleidimas, derinimas: įeigos kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemų, kompiuterinių - telefoninių tinklų, apsaugos sistemų bei gaisrinės signalizacijos montavimo darbai - verslo, gyvenamosios paskirties bei pramonės pastatuose.
Visa/nepilna darbo diena, lankstus darbo grafikas besimokantiems (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė).
Siunčiant CV nurodytu el.paštu, laiško temoje nurodykite "Instaliuotoja(-as)".


AUTOMATIKOS PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTĄ(-Ę)
- kuri(s) bus atsakinga(s) už ryšių palaikymą su esamais ir potencialiais užsakovais, sąmatų skaičiavimą, sklandų automatikos projektų valdymą.
Jei domitės automatika ir technologijomis; turite patirties šioje srityje (privalumas), jums rūpi profesinis tobulėjimas, savirealizacijos bei karjeros galimybės įmonėje, kurioje vertinamas asmeninis indėlis, komandinis darbas bei investicija į darbuotojų gerovę, kviečiame siųsti CV nurodytu el.paštu, laiško temoje "Projekto vadovas(-ė).

 

Susisiekite
Prisegti anketą