Karjera
 ODRI CONTROLS nuo 2007 metų sukaupusi patirties, šalies rinkoje turi tvirtas pozicijas pastatų ir pramonės automatikos, silpnų srovių ir elektrotechnikos sprendimų srityse.
Bendrovės klientai – didžiosios ir vidutinės Lietuvos verslo bei užsienio įmonės.
 
 
Žmonės, profesionalumas, žinios - mūsų kompanijos kultūros pagrindas ir variklis

Mes vertiname asmenybes, kupinas naujų idėjų ir ryžtingai siekiančias geriausio rezultato.
Jei esate žingeidus, veržlus ir atsakingas - laukiame Jūsų!
Siųskite CV el.p. karjera@odri.lt. Kandidatus įtraukiame į įmonės duomenų bazę ar nedesliant susisiekiame.

Šiuo metu siūlome darbą:

INSTALIUOTOJUI / MONTUOTOJUI

Darbo pobūdis:

Silpnų srovių, automatikos, elektrotechnikos instaliacija: naujausių technologinių sprendimų diegimas, paleidimas, derinimas: įeigos kontrolės, vaizdo stebėjimo sistemų, kompiuterinių - telefoninių tinklų, apsaugos sistemų bei gaisrinės signalizacijos montavimo darbai - verslo, gyvenamosios paskirties bei pramonės pastatuose.

Reikalavimai:
panašaus darbo patirtis (privalumas);  automatikos, silpnų srovių ar elektrotechnikos sistemų išmanymas (privalumas); kvalifikaciją atitinkančio atestato turėjimas (privalumas); kruopštumas ir sąžiningumas.

Siūlome: profesionalios komandos patirtį ir pagalbą adaptacijos laikotarpiu; visas kokybiškam darbui reikalingas priemones; motyvaciją kelti profesinę kvalifikaciją; visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį; galimybes keliauti (objektai Vilniaus m. ir apskr., Kauno m. ir apskr., kituose Lietuvos miestuose); karjeros galimybes.

Visa/nepilna darbo diena, lankstus darbo grafikas besimokantiems (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė).
Siunčiant CV nurodytu el.paštu, laiško temoe nurodykite "Instaliuotoja(-as)".

Plačiau >>>AUTOMATIKOS PROJEKTŲ VADOVUI

- kuris bus atsakingas už ryšių palaikymą su esamais ir potencialiais užsakovais, sąmatų skaičiavimą, sklandų automatikos projektų valdymą.

Jei domiesi automatika ir technologijomis; turi patirties šioje srityje (privalumas), tau svarbu ne tik profesinis tobulėjimas, savirealizacijos bei karjeros galimybės įmonėje, kurioje vertinamas asmeninis indėlis, komandinis darbas bei investicija į darbuotojų gerovę, kviečiame siųsti CV nurodytu el.paštu, laiško temoje "Projekto vadovas (-ė)".

Susisiekite
Prisegti anketą